13.04.
Плеј - аут, 3. коло
МОРАВА - ЈУГОВИЋ 29 : 28

У веома борбеној и у другом полувремену резултатски неизвесној утакмици, рукометаши ''Југовића'' поражени су од домаћина ''Мораве'', резултатом 28 : 29.

У првом полувремену Каћани су пружили изузетно лошу игру, како у нападу, тако и у одбрани, што су рукометаши домаће екипе вешто искористили, довољно за високо вођство ''Мораве'' након првих 30 минута, 17 : 9.

Тргли су се изабраници тренера Драгана Врговића од самог почетка другог полувремена, па се од 44. минута сусрета на паркету дворане у Великој Плани повела права рукометна битка.

У неколико махова Каћани су стизали предност домаћина на само један гол, али се у редовима ''Југовића'' итекако осетило одсуство првотимаца Александра Куртеша, Миљана Вуковљака и Лазара Стејина. Уз то, у неколико наврата, у жару борбе, Каћани су на паркету имали два играча мање.

У последњем минуту утакмице Каћани су имали напад за изједначење, али у самој завршници нису били довољно присебни.

Нешто бољи утисак у редовима ''Југовића'' оставили су Немања Белош, Никола Врговић и Дејан Милосављев.

Следећу првенствену утакмицу рукометаши ''Југовића'' играју већ у суботу. У Каћ стиже ''Рудар'' из Костолца, који бије жестоке битке у борби за опстанак у Суперлиги.