03.12.
Суперлига Србије, 13. коло
ЈУГОВИЋ - МЕТАЛОПЛАСТИКА 19 : 25

Каћани су доживели нови, сигурно најболнији пораз у текућем првенству, у тренутку када су потајно гајили наду да могу освојити бодове ''за нови живот''.

Само у првом полувремену ''Југовић'' је одавао утисак екипе која у овом сусрету може остварити нешто више од пораза. Већ почетком другог полувремена,  домаћи тим је почео чинити почетничке грешке, што је Шапчанима омогућило да се у једном тренутку (48. минут, 14:21) одлепе на недостижних седам голова разлике.

Нису Каћани имали концентрације у фази одбране, нити шута са бековских позиција, у фази напада. Само повремене минијатуре Селешија, Врговића и Лисице биле су премало за резултатски преокрет у дуелу са не баш импресивним саставом гостију.

Догодило се, тако, да једина два мушка српска рукометна клуба, која су освојила неки европски трофеј, одиграју дерби зачеља у домаћој суперици, са крајњим резултатским исходом за заслужену радост гостију и још једно разочарење у редовима домаћина.