22.10.
Суперлига Србије, 8. коло
ЈУГОВИЋ - ПОЖАРЕВАЦ 26 : 29 (16 : 15)

Пружили су Каћани снажан отпор искусном саставу Пожаревца, који врви од добрих појединаца, али су истовремено начинили и низ техничких грешака, те промашили велики број изгледних прилика за гол.

Слом екипе домаћих наступио је одмах на почетку другог полувремена, када су небескоплави, за првих десет минута наставка сусрета, постигли само један, а примили чак шест голова. Тек у самој завршници меча, када су играчи Југовића смањили предност гостију на само два гола (25:27), пропбудила се нада у редовима домаћих да се може откинути макар један бод, али су Тодоровићи, Дарко и Ђорђе, у самој завршници меча били на висини задатка, оверавајући победу Пожаревца.

Још једном се испоставило да екипи Југовића недостају два искусна бека реализатора, која би у најтежим тренуцима меча преузела на себе одговорност у самој завршници напада. Младост и полет су за сваку похвалу, али у суперлиги требају и искуство и сталоженост у фази реализације.